Pāriet uz saturu

Mūsu stāsts

Mūsu aizraujošais stāsts sākās 2020. gadā. Šajā laikā mēs uzņēmāmies atbildību pārstāvēt FHM zīmolu. Tomēr, gluži kā bezbailīgi pētnieki, kas dodas nezināmos ūdeņos, mūsu ambīcijas mūs virzīja doties vēl tālāk. mūsos iedegās providences dzirksts - dedzīga apņēmība bruģēt īpašu taku ne tikai Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Somijā, bet arī ārpus tās.

Iedomājieties makšķernieku, kas stāv pie ūdens malas, metot mānekli Gaujas ūdeņos Latvijā, vai varbūt meklē mieru un klusumu Kauņas marios Lietuvā. Katrā apgabalā, katrā makšķerēšanas stilā ir nepieciešams kaut kas unikāls, kas atbilstu viņu vajadzībām. ar ko mēs atšķiramies? Mēs neesam tikai uzņēmums, mēs esam ģimenes uzņēmums, kas atrodas Latvijā. Mūsu stāsts ir kaislība, vienotība un nemainīga apņemšanās nodrošināt kvalitāti. Outfish radās, pateicoties mūsu ģimenes kopīgajam redzējumam nodrošināt makšķerniekus ar vislabākajiem apģērbiem, kas spēj izturēt pārbaudījumus dažādos apstākļos.

Mēs sajutām makšķernieku dažādu galamērķu pulsu, un tieši šī saikne veicināja mūsu vēlmi radīt apģērbu, kas rezonē ar šiem galamērķiem. Tā nebija tikai domas pārdomas, tā bija dedzīga vēlme radīt apģērbu, kas atbilstu šo vietu dinamiskajai dabai.

Mūsu zīmola nosaukuma pamatā ir nodoms, kas runā pats par sevi. "Outfish", kas ir organiska vārdu "Outdoors" un "Fishing" sintēze, ir dziļš veltījums mūsu mērķa būtībai. Mūsu apņemšanās ieviest inovācijas apvieno dabas stihijas un makšķernieka bezgalīgo degsmi. iedomājieties, ka cīnāties ar Baltijas vējiem, silti tērpušies mūsu specializētajās jakās, kas rūpīgi izstrādātas, lai nodrošinātu komfortu bez kompromisiem.

Mūsu apģērbs ir uzticams sabiedrotais spēcīga lietus laikā, pasargājot jūs no dabas stihijām. Tas nav tikai apģērbs, tās ir jūsu bruņas, kas sniedz jums spēku gūt panākumus.