Pāriet uz saturu

Maksājumi

Mūsu partnerība ir izveidota ar šādiem maksājumu pakalpojumiem:

           

 

 

Pirkuma process

 1. Atlasiet produktus: pārlūkojiet interneta veikalu un izvēlieties preces, kuras vēlaties iegādāties.

 2. Pievienot grozam: Noklikšķiniet uz pogas "Pievienot grozam" vai "Pirkt tūlīt" blakus katram produktam, kuru vēlaties iegādāties. Tādējādi atlasītās preces tiek pievienotas jūsu virtuālajam iepirkumu grozam.

 3. Skatīt grozu: Kad esat pievienojis visas vēlamās preces, noklikšķiniet uz pogas "Grozs" vai "Izrakstīties". Tas aizvedīs uz jūsu iepirkumu grozu, kur varēsiet pārskatīt izvēlētos produktus.

 4. Pāriet uz norēķināšanos: noklikšķiniet uz pogas "Pāriet uz izrakstīšanos" vai līdzīgas pogas, lai sāktu norēķināšanās procesu.

 5. Norēķinu informācija: ievadiet savu norēķinu informāciju, tostarp savu vārdu, adresi un kontaktinformāciju.

 6. Maksājuma veids: kā vēlamo maksājuma veidu no pieejamo opciju saraksta izvēlieties "Paysera" vai Paypal.

 7. Novirzīt uz Paysera vai Paypal maksājumu sistēmu: pēc izvēles tiksiet novirzīts uz Paysera vai Paypal maksājumu vārteju.

 8. Paysera konts/pieteikšanās: ja jums ir Paysera/Paypal konts, piesakieties. Ja nē, parasti varat izvēlēties turpināt kā viesis.

 9. Maksājuma autorizācija: izpildiet norādījumus, lai autorizētu maksājumu. Iespējams, jums būs jānorāda papildu informācija par drošību, piemēram, vienreizējs verifikācijas kods.

 10. Maksājuma apstiprinājums: Pēc maksājuma apstiprināšanas jūs saņemsiet maksājuma apstiprinājumu no Paysera/Paypal uz e-pastu.

 11. Atgriezties uz interneta veikalu: jūs, visticamāk, tiksit novirzīts atpakaļ uz interneta veikala pasūtījuma apstiprinājuma lapu, kur varēsit skatīt pasūtījuma informāciju.

 12. Pasūtījuma apstiprinājums: Outfish interneta veikals arī nosūtīs jums pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par pirkumu.

 13. Piegāde: Outfish interneta veikals apstrādās Jūsu pasūtījumu un organizēs Jūsu iegādāto preču piegādi uz Jūsu norādīto adresi.

 14. Izbaudiet pirkumu: kad preces ir saņemtas, varat baudīt savus jaunos produktus no Outfish interneta veikala!

Visi maksājumi tiek apstrādāti, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ļauj nodrošināt pilnīgu datu drošību, pērkot internetā.

Inbank Nomaksa

Vai esi kādreiz mēģinājis apmaksāt pirkumu pa daļām?

Neatliec pirkumu, saņem preces nomaksā uzreiz un maksā pa daļām vēlāk!

Sadarbībā ar Inbank piedāvājam lielisku iespēju pārvērst lielus, vienreizējus tēriņus par maziem ikmēneša izdevumiem.

 

Kā iegādāties preces nomaksā?

Pievieno produktus iepirkumu grozam
Pievieno produktus iepirkumu grozam
Pie apmaksas veida izvēlies Inbank
Pie apmaksas veida izvēlies apmaksu ar karti un tad  Inbank
Paraksti līgumu attālinati
Parakstiet līgumu attālināti
Saņem savu pirkumu
Saņem savu pirkumu

 

Nosacījumi, lai iegādātos preci nomaksā

 • Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām.
 • Nomaksas termiņš 3-72 mēneši
 • Summa no 50 līdz 10 000 €
 • Pirmstermiņa atmaksa pilnā apmērā tiek veikta bez maksas
 • Veic pirmo iemaksu, ja tas būs nepieciešams
 • Klients nav jaunāks par 18 gadiem
 • Ikmēneša ienākumi ir vismaz 350 EUR pēc nodokļu nomaksas
 • Pozitīva kredītvēsture
 • Nomaksas summa tiek noteikta atbilstoši aizņēmēja ienākumiem un esošo saistību apmēram
 • Pirkumiem virs 1400 EUR – obligāta pirmā iemaksa ir 10%

https://www.inbank.lv/kredits/paterina-kredits

 

Bankas pārskaitījums izvēloties Pavadzīmi.

Samaksu par preci var veikt, pārskaitot naudas līdzekļus uz SIA Outfish bankas kontu, pamatojoties uz sagatavotu rēķinu.

 

 Pāriet uz norēķināšanos: pēc groza pārskatīšanas noklikšķiniet uz "Pāriet uz norēķināšanos", lai sāktu norēķināšanās procesu.

 1. Norēķinu informācija: ievadiet savu norēķinu informāciju, kas parasti ietver jūsu vārdu, piegādes adresi un kontaktinformāciju.

 2. Maksājuma veids: veicot norēķināšanās procesu, jūs nonāksit pie maksāšanas iespējām. Atrodiet sadaļu "Maksājums ar rēķinu" un atlasiet to.

 3. Pasūtījuma veikšana: kad esat atlasījis iespēju norēķināties ar rēķinu, turpiniet veikt pasūtījumu. Šī darbība apstiprina jūsu pirkumu un ģenerē pasūtījumu SIA Outfish sistēmā.

 4. Rēķinu ģenerēšana: pēc pasūtījuma veikšanas SIA Outfish darbinieki izveidos rēķinu, pamatojoties uz jūsu pirkumu. Šajā rēķinā būs iekļauta informācija par jūsu atlasītajiem produktiem, kopējā maksājamā summa un nepieciešamā maksājuma informācija.

 5. Rēķina piegāde: ģenerētais rēķins tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar rēķinu kā pielikumu vai saiti tā lejupielādei.

 6. Bankas pārvedums: pārskatiet rēķina informāciju, tostarp kopējo maksājamo summu un bankas konta informāciju, kas sniegta maksājuma veikšanai. Izmantojiet šo informāciju, lai uzsāktu bankas pārskaitījumu no sava bankas konta uz norādīto SIA Outfish bankas kontu.

 7. Pasūtījuma apstrāde: SIA Outfish saņems maksājumu un apstiprinās tā saņemšanu. Kad maksājums būs apstiprināts, interneta veikals apstrādās Jūsu pasūtījumu nosūtīšanai.

 8. Piegāde: Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi. Atkarībā no izvēlētā piegādes veida un vietas piegādes laiks var atšķirties.

 9. Izbaudiet pirkumu: Kad pasūtījums ir saņemts, varat baudīt produktus, ko esat iegādājies no SIA Outfish!

 

SIA Outfish

Reg. Nr. 40203243218

PVN Nr. LV40203243218

Juridiskā adrese: Cēsu iela 18,  Rīga, Latvija

 

SIA Outfish bankas konta rekvizīti:

Banka: AS Citadele
Konta numurs: LV17PARX0023177370001
SWIFT: PARXLV22
Bankas adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010, Latvija